OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

03.07.2022r.

 

  1. Witamy serdecznie ks. Dr. Hab. Tomasza Szyszkę Profesora UKSW w Warszawie ze Zgromadzenia Księży Werbistów który przez 10 dni będzie pomagał w naszej Parafii.
  2. Dzisiaj po Mszach św. puszka na Radio Maryja.
  3. Wtorek - po Mszy św. o 17:00 nabożeństwo ku czci św. Mikołaja, patrona naszej parafii.
  4. Środa po Mszy o 17:00 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  5. I Czwartek – po Mszy św. o 17:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Sobota po Mszy o godz. 17:00 różaniec Kół Różańcowych.
  7. Sprzątanie kościoła w poniedziałek i sobotę o godz. 10:00. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom dbającym o czystość naszej świątyni.
  8. W sobotę 23 lipca 2022 odbędzie się w naszym mieście spotkanie ewangelizacyjno – modlitewne „Z Maryją na jeziorach”. Rozpoczęcie o godz. 18:00 w porcie na promenadzie, następnie o 19:00 rejs statkami. Na zakończenie ks. Bp pobłogosławi wszystkie jednostki pływające. Po spotkaniu poczęstunek przy naszym kościele w związku z tym już teraz pomyślmy czym ugościmy uczestników rejsu. Wszystkie propozycje omówimy po przyszłej niedzieli.
  9. Niedziela 24 lipca będzie Niedzielą Misyjną i Akcja św. Krzysztofa z poświęceniem pojazdów, gościć będziemy misjonarza Ks. Daniela Szumskiego i w tym dniu odbędzie się też Festyn Parafialny w związku z tym prosimy o różne gadżety, karnety, vouchery na nagrody w różnych konkurencjach, loteriach - zbiórkę organizujemy do 15 lipca można je przynosić do zakrystii lub do Pani Ani w kwiaciarni na ul. Szkolnej.

 

Msze

Święte

502 611 843
Mikolajki-sw.Mikolaja@diecezja.elk.pl